Titulinis » Naujienos » N. Ališauskas pasižymėjo įvarčiu į Latvijos rinktinės vartus (VIDEO)

N. Ališauskas pasižymėjo įvarčiu į Latvijos rinktinės vartus (VIDEO)

2021-08-13
Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas įspūdingai sugrįžo į Rygos „Dinamo“ gretas – jau pirmose ikisezoninėse rungtynėse lietuvis pelnė įvartį.

Po metų pertraukos Rygos ekipos marškinėlius užsivilkęs ledo ritulininkas pasižymėjo pirmose kontrolinėse rungtynėse, pelnydamas įvartį į Latvijos rinktinės vartus bei padėdamas savo ekipai švęsti pergalę 5:1. Įvartį mūsų šalies atstovas pelnė trečiojo kėlinio pabaigoje, realizuojant daugumą.

Priminsime, jog į Kontinentinėje ledo ritulio lygoje rungtyniaujančią komandą N. Ališauskas sugrįžo po metų pertraukos, kuriuos jis praleido Slovakijoje gindamas „Slovan“ klubo garbę.

2021-2022 metų KHL lygos sezoną Rygos „Dinamo“ pradės rugsėjo 2 dieną.