Titulinis » Naujienos » N. Ališauskas lieka Slovakijoje

N. Ališauskas lieka Slovakijoje

2023-05-18
hockey.lt informacija
Lietuvos rinktinės kapitonas Nerijus Ališauskas pratęs karjerą Slovakijos čempionate rungtyniaujančioje „HK Spisska Nova Ves“ komandoje.
 
Praėjusį sezoną prie „HK Spisska Nova Ves“ prisijungęs gynėjas iš Lietuvos padėjo savo komandai pirmą kartą klubo istorijoje patekti į Slovakijos čempionato pusfinalį. Nors kovoje dėl vietos finale po dramatiškos kovos serijoje 3:4 buvo nusileista „Zvolen“ klubui, „HK Spisska Nova Ves“ pasidabino Slovakijos čempionato bronzos medaliais.
 
Praėjusiame sezone 61 rungtynes sužaidęs ir per jas 14 rezultatyvumo balų surinkęs gynėjas nusprendė dar sezonui likti Slovakijoje. Po N. Ališausko naujos sutarties pasirašymo tuo itin džiaugėsi „HK Spisska Nova Ves“ vadybininkas Richardas Rapačas.
 
„Aš esu labai laimingas, kad Nerijus nepaisydamas pasiūlymų iš kitų komandų, nusprendė likti mūsų gretose. Man Ališauskas yra geriausias gynėjas ir vienas labiausiai pasiaukojančių žaidėjų visoje lygoje. Jo charakteris puikiai tinka mūsų komandai – jis yra puikus pavyzdys mūsų jaunimui ir parodo, kaip ledo ritulyje turi elgtis profesionalas. Linkiu Nerijui sveikatos naujame sezone ir daug pergalių mūsų miestui“, - kalbėjo komandos vadybininkas.
 
N. Ališauskas tapo trečiuju Lietuvos rinktinės žaidėju šį tarpsezonį pratęsusiu sutartį su savo klubu. Kiek anksčiau su Vokietijos „Black Dragons“ klubu dviem sezonams sutartį pratęsė Arnoldas Bosas, o Paulius Gintautas tokiam pačiam laikui įsipareigojo Norvegijos pirmenybių „Sparta“ komandai.