Titulinis » Naujienos » N. Ališauskas atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato mače buvo pašalintas iš aikštės

2013-02-20
lrytas.lt informacija
Dvidešimt pirmąją nesėkmę 48-ose atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynėse patyrė penktąją vietą vienuolikos ekipų turnyre užimantis Latvijos čempionas Liepojos „Metalurgs“ (78 tšk.) klubas su Nerijumi Ališausku.

Antradienį aštuntosiose antrojo etapo, kuriame kovą tęsia šešios pajėgiausios pirmenybių komandos, rungtynėse Liepojos ledo ritulininkai namuose 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) nusileido ketvirtojoje pozicijoje esančiai Soligorsko „Šachtior“ (87 tšk.) komandai.

Triskart į varžovų vartus smūgiavęs lietuvis antrajame kėlinyje už muštynes pradžioje „uždirbo“ 5 baudos minutes, o vėliau dar 20 ir buvo pašalintas iš aikštės.

Per 45 šio sezono rungtynes N. Ališauskas atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir gavo 84 baudos minutes.

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Aleksandras Baburinas (25:21).

Nugalėtojams po įvartį pelnė Aleksejus Jefremenka (20:42), Aleksandras Ščurko (37:56) ir Jevgenijus Dadonovas (58:35).

Čempionate pirmauja Žlobino „Metalurg“ (123 tšk.) klubas, lenkiantis HK „Gomel“ (113 tšk.) ir Gardino „Neman“ (105 taškai) ledo ritulininkus.