Titulinis » Naujienos » Mūšyje dėl trečiosios LRML čempionato vietos Vilniaus „Lokiai“ nugalėjo Vilniaus „Ober-Haus“ komandą (FOTO)

2022-05-11
 Po sunkių gegužės 7 dieną vykusių pusfinalio kovų gegužės 8-ąją keturios komandos vėl sugrįžo ant ledo sudėlioti visus taškus ant „i“. Pirmieji akistatą surengė varžovai dėl trečiosios LRML čempionato vietos - Vilniaus „Lokiai“ ir Vilniaus „Ober-Haus“. Rungtynėse intrigos buvo nedaug: svariu skirtumu 5:2 (3:1, 2:0, 0:1) nugalėjo „Lokių“ ledo ritulininkai. Nugalėtojų vartus sergėjo Kristupas Pranckietis, „Ober-Haus“ komandą nuo įvarčių saugojo Albertas Grinevičius.

Žaidėjai apšilinėjo iki pirmojo kėlinio vidurio. Kėlinio viduryje, „Lokiams“ žaidžiant mažumoje, tikslų tolimą metimą atliko „Ober-Haus“ atstovas Mantas Sakaitis (0:1, 10:29, rez. perd. Edvardas Valickas). Tačiau jau po minutės lokys“ Justinas Čižius klaidą ištaisė ir išlygino rezultatą (1:1, 11:39, rez. perd. Andrius Dagilis). „Lokiai“ ties tuo neapsistojo ir po minutės, išnaudoję savo žaidėjų daugumą, dar kartą sėkmingai atakavo. Įvarčio autorius – Tadas Radvila (2:1, 14:44, rez. perd. Karolis Janušauskas). “Ober-Haus“ komandai ir toliau nepavyko atsilaikyti prieš ant bangos atsidūrusius priešininkus: paskutinę kėlinio minutę taikliai smūgiavo Karolis Rusinas (3:1, 19:36, rez. perd. Tadas Radvila).

„Ober-Haus“ ledo ritulininkams nesisekė sustabdyti varžovų ir antrajame kėlinyje: „Lokiai“ vis gilino atsiradusią prarają. 28-ąją minutę individualų įvartį įmušė Karolis Janušauskas (4:1, 27:03). Karolis Janušauskas pasižymėjo ir baigiantis kėliniui: aštriu kampu įkišo ritulį į „Ober-Haus“ vartus (5:1, 38:02, rez. perd. Justinas Čižius).

Trečiąjį kėlinį laimėjo „Ober-Haus“ žaidėjai: vienintelį kėlinio įvartį pelnė Andrej Levšunov (5:2, 46:08, rez. perd. Ivan Reis). Pralaimėjusi „Lokiams“ „Ober-Haus“ komanda liko už prizinių vietų trejeto ribų, o „Lokiai“ iškovojo LRML čempionato trečią vietą.

Akistatos geriausi žaidėjai – Justinas Čižius („Lokiai“) ir Mindaugas Marcinkevičius („Ober-Haus“).