Titulinis » Naujienos » M.Kiero įvartis pratęsime išplėšė „Jets“ klubui pergalę

M.Kiero įvartis pratęsime išplėšė „Jets“ klubui pergalę

2013-09-16
 Pirmą pergalę naujame Anglijos „Premier“ lygos ir „Premier“ taurės sezone iškovojo Slau „Jets“ ledo ritulio klubas, kurio garbę gina Mindaugas Kieras ir Darius Pliskauskas.

„Jets“ sekmadienį svečiuose po atkaklios kovos ir pratęsimo2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) palaužė Svindono „Wildcats“ ledo ritulininkų pasipriešinimą.

M.Kieras pratęsimui artėjant prie pabaigos (64:36 min.) pelnė pergalingą rungtynių įvartį po D.Pliskausko rezultatyvaus perdavimo. Gynėjas iš Lietuvos dar gavo 4 baudos minutes.

Pirmajame kėlinyje „Jets“ į priekį išvedė Alešas Padelekas (4:09), o vėliau rezultatą išlygino Henris Sandvikas (13:39).

„Jets“ (2 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 3-ią vietą tarp 10 komandų, o „Wildcats“ (2 tšk.) žengia 5-oje vietoje.