Titulinis » Naujienos » M.Armalis žaidė nuo rungtynių pradžios, bet „Djurgarden“ Čempionų lygoje patyrė pirmą nesėkmę

2014-08-24
Pagrindinis Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis ledo ritulio Čempionų lygoje žaidė nuo rungtynių pradžios, bet jo atstovaujamas Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) klubas patyrė nesėkmę.

Sekmadienį sužaistose D grupės antrojo turo rungtynėse „Djurgarden“ svečiuose 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) neatsilaikė prieš Zlino PSG (Čekija) ledo ritulininkus.

„Djurgarden“ netgi pirmavo po tikslaus Sebastiano Lauritzeno (21:44 min.) smūgio, bet dar antrajame kėlinyje M. Armalį nuginklavo Tomašas Valenta (25:26) bei Petras Čajanekas (36:40). Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 2 min. M.Armalis buvo pakeistas aikštės žaidėju ir tuo pasinaudoję šeimininkai pasiuntė ritulį į tuščius „Djurgarden“ vartus – pasižymėjo Pavelas Kubišas (59:00).

M.Armalis šiose rungtynėse atrėmė 28 iš 30 varžovų smūgių į vartus.

„Djurgarden“ (2 tšk.) D grupėje smuktelėjo į trečią vietą, o PSG (5 tšk.) tapo vienvaldžiu lyderiu. Trečiojo turo rungtynes Stokholmo klubas žais rugsėjo 5-ą dieną namuose su Berlyno „Eisbaren“ (Vokietija) ekipa.