Titulinis » Naujienos » M.Armalis sugrįžo į aikštę ir padėjo komandai iškovoti pergalę

M.Armalis sugrįžo į aikštę ir padėjo komandai iškovoti pergalę

2016-12-21
 Mantas Armalis po pertraukos sugrįžo į aikštę, o jo atstovaujama San Chosė „Barracuda“ komanda antradienį Amerikos ledo ritulio lygos (AHL) rungtynėse namuose 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) nugalėjo Stoktono „Heat“.

Vartininkas iš Lietuvos žaidė nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. M.Armalis atrėmė 22 iš 25 varžovų smūgių į vartus. Lietuvį nuginkluoti sugebėjo Brandonas Bolligas (19:08), Mike‘as Angelidis (27:27) ir Markas Jankowski (52:18).

„Barracuda“ klubui po įvartį pelnė net šeši ledo ritulininkai – Adamas Helewka (3:58 min.), Nikolajus Goldobinas (13:38), Johnas McCarthy (24:53), Barclay Goodrow (39:39), Timas Heedas (57:01) ir ritulį į tuščius vartus pasiuntęs Ryanas Carpenteris (58:14).

Šiame sezone M.Armalis jau spėjo sužaisti 12 AHL rungtynių ir per jas atrėmė 90,4 proc. varžovų smūgių į vartus.

Jo konkurentas Troy‘us Grosenickas per 14 mačų atrėmė net 93 proc. varžovų smūgių.

„Barracuda“ (63,6 proc. laimėtų įmanomų taškų) Vakarų konferencijoje užima 6-ą vietą, o „Heat“ (68) rikiuojasi 3-ia.

„Barracuda“ yra pagrindinė Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) San Chosė „Sharks“ klubo dublerių komanda.