Titulinis » Naujienos » M.Armalis padėjo „Djurgarden“ užsitikrinti vietą čempionų lygos atkrintamosiose varžybose

2015-09-05
 Ledo ritulio Čempionų lygoje į atkrintamąsias varžybas iškopė Mano Armalio atstovaujamas Stokholmo „Djurgarden“ klubas, kuris penktadienį namuose 5:3 (2:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Cugo EV (Šveicarija) klubą.

Rungtynės prasidėjo tikru įvarčiu „lietumi“ – sužaidus vos kiek daugiau nei 6 min. „Djurgarden“ pirmavo jau 2:1. Kiekybine persvara pasinaudojo Davidas Rundqvistas (4:28 min.), vėliau rezultatą išlygino svečių žaidėjas Jarkko Immonenas (5:03), bet čia pat Adamas Ollasas-Mattssonas (6:07) vėl išvedė „Djurgarden“ į priekį. Dar pirmajame kėlinyje Cugo EV atstatė pusiausvyrą – pasižymėjo Danielis Sondellis (14:32). Antrajame kėlinuke „Djurgarden“ dar kartą pabandė atitrūkti nuo varžovų ir pelnė du įvarčius žaisdami daugumoje – tiksliai smūgiavo Markusas Ljunghas (20:48) ir Alexanderis Fallstromas (26:59).

Deja, netrukus Lino Martschini (27:40) nuginklavo M.Armalį ir sumažino šeimininkų persvarą iki minimumo. Vėliau abi ekipos ėmė žaisti sėkmingiau gynyboje, o tašką rungtynėse padėjo Henrikas Erikssonas (59:16), pasiuntęs ritulį į tuščius svečių vartus.

Lietuvos rinktinės vartininkas M.Armalis šiose rungtynėse žaidė be keitimų ir atrėmė 26 iš 29 varžovų smūgių į vartus.

„Djurgarden“ (8 tšk.) tapo B grupės lyderiu, bet Tamperės „Tappara“ (Suomija, 7 tšk.) dar žais vienerias rungtynes. Cugo EV (0 tšk.) liko trečias ir jau nebeturi galimybių patekti į kitą etapą.