Titulinis » Naujienos » M.Armalis liko ant suolo, „Djurgarden“ susikomplikavo padėtį Čempionų lygoje

M.Armalis liko ant suolo, „Djurgarden“ susikomplikavo padėtį Čempionų lygoje

2015-11-04
Antradienį sužaistose pirmosiose ledo ritulio Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse Manto Armalio atstovaujamas Stokholmo „Djurgarden“ klubas namuose 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) neatsilaikė prieš Raumos „Lukko“ (Suomija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje „Lukko“ ledo ritulininkai rinkosi daugiau pražangų už šeimininkus, tačiau būtent svečiai sugebėjo atidaryti rungtynių įvarčių „sąskaitą“, kai pasižymėjo Sami Lahteenmaki (8:55 min.). „Djurgarden“ atsitiesti pavyko tik antrojo kėlinio pabaigoje – rezultatą išlygino Linusas Hultstromas (38:53). Šeimininkai ir trečiajame kėlinyje žaidė kiek aktyviau, bet tai jų negelbėjo. Likus žaisti mažiau nei 4 min. Ilkka Mikkola (56:43) pasiuntė ritulį į „Djurgarden“ vartus ir išplėšė „Lukko“ pergalę.

Vartininkas iš Lietuvos šiose rungtynėse liko ant atsarginių žaidėjų suolo. „Djurgarden“ vartus be keitimų gynė veteranas Mikaelis Tellqvistas, kuriam tai buvo pirmosios rungtynės, atsigavus po traumos.

Atsakomosios rungtynės Raumoje bus žaidžiamos lapkričio 10-ą dieną.