Titulinis » Naujienos » M.Armalis ir vėl žaidė visas rungtynes, o „Djurgarden“ iškovojo pergalę Čempionų lygoje

2014-09-07
 Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis ledo ritulio Čempionų lygoje antrą kartą pradėjo nuo pat rungtynių pradžios bei padėjo Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) komandai iškovoti antrą pergalę.

Trečiojo turo rungtynėse „Djurgarden“ (4 tšk.) ledo ritulininkai 3:2 (0:1, 2:0 1:1) įveikė paskutinėje D grupės vietoje esančią Berlyno „Eisbaren“ (1 tšk.) ekipą. Nors jau antrąją rungtynių minutę Petras Pohlas (1:18) išvedė Berlyno komandą į priekį, tačiau antrame kėlinyje Joakimas Erikssonas (21:11) išlygino rezultatą, o Alexanderis Deilertas (35:28) išvedė Stokholmo ekipą į priekį. Likus žaisti mažiau nei 10 minučių rezultatą išlygino Markas Bellas, tačiau mažiau nei po minutės pergalingą Stokholmo komandos įvartį įmušė Markusas Ljunghas (51:06).

M.Armalis atrėmė 25 iš 27 varžovų smūgių.

„Djurgarden“ ledo ritulininkai išliko trečioje D grupės vietoje, tuo tarpu „Eisbaren“ ekipa užima ketvirtą vietą.