Titulinis » Naujienos » M.Armalis debiutavo „Djurgarden“ ledo ritulio klube

M.Armalis debiutavo „Djurgarden“ ledo ritulio klube

2014-08-09
sportas.lt
Pirmąsias draugiškas rungtynes sužaidė naujajam aukščiausios Švedijos ledo ritulio lygos (SHL) sezonui besiruošianti Stokholmo „Djurgarden“ ekipa su Mantu Armaliu.

Po pertraukos į aukščiausią lygą grįžtanti „Djurgarden“ komanda penktadienį svečiuose 5:2 nugalėjo Luleo HF klubą, kuris praėjusiame SHL sezone pralaimėjo ketvirtfinalyje.

Vartininkas iš Lietuvos „Djurgarden“ klubo gretose debiutavo trečiajame kėlinyje, kai pakeitė garsųjį švedą Mikaelį Tellqvistą. Nepraleisti įvarčio M.Armaliui nepavyko – pačioje rungtynių pabaigoje tikslų smūgį į lietuvio ginamus vartus atliko Šveicarijos rinktinės žaidėjas Deanas Kukanas (59:36). Luleo klubas per trečiąjį kėlinį atliko vos 3 smūgius į vartus.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Viačeslavas Truchno, o po kartą pasižymėjo Robinas Alvarezas,Joakimas Erikssonas ir Henrikas Erikssonas. Dar vieną įvartį šeimininkams pridėjo Kristianas Nakyva, nuginklavęs M.Tellqvistą.

Antrąsias draugiškas rungtynes „Djurgarden“ žais jau šeštadienį išvykoje prieš Haparandos „HC Asploven“ klubą, kuris praėjusiame sezone antroje pagal pajėgumą Švedijos lygoje „Allsvenskan“ užėmė 11-ą poziciją.