Titulinis » Naujienos » M.Armalis debiutavo Čempionų lygoje (video)

M.Armalis debiutavo Čempionų lygoje (video)

2014-08-22
 Ketvirtadienį prasidėjo naujai įkurtos Čempionų ledo ritulio lygos sezonas. Pirmąsias D grupės rungtynes sužaidė Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) klubas, kuriam atstovauja vartininkas Mantas Armalis.

„Djurgarden“ savo arenoje po permainingos kovos ir pratęsimo 5:4 (0:0, 1:3, 3:1, 1:0) įveikė Fribūro „HC Gotteron“ (Šveicarija) ledo ritulininkus.

Vartininkas iš Lietuvos rungtynes pradėjo tarp atsarginių, bet antrojo kėlinio viduryje (32:20 min.) pakeitė Mikaelį Tellqvistą. Prieš lietuviui žengiant į aikštę „HC Gotteron“ į priekį buvo išvedęsGregas Mauldinas (30:32), bet netrukus po M.Armalio pasirodymo „Djurgarden“ atstatė pusiausvyrą, kai įvartį pelnė Nicklas Heinero (35:37).

Deja, vėliau į M.Armalio ginamus vartus šveicarai įmušė du įvarčius – pasižymėjo Adamas Hasani(38:12) bei Marcas-Antoine‘as Pouliot (39:18), tad trečiojo kėlinio pradžioje (45:00) viduryje „Djurgarden“ vartų ginti grįžo M.Tellqvistas.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Djurgarden“ spurtavo ir po Michaelio Holmqvisto (41:18), Markuso Ljungho (47:09) ir Marcuso Hogstromo (50:22) įvarčių netgi pirmavo 4:3, bet svečiai suspėjo atstatyti pusiausvyrą po tikslaus Joelio Kwiatkowskio (56:16) smūgio. Dramatišką pergalę „Djurgarden“ išplėšė pratęsime, kuriame „HC Gotteron“ vartininką nuginklavo Mikaelis Samuelssonas (63:25).

Antrąsias rungtynes „Djurgarden“ žais jau rugpjūčio 24-ą dieną svečiuose su Zlyno PSG (Čekija) komanda, kuri pirmojo turo rungtynes penktadienį žais išvykoje prieš Berlyno „Eisbaren“ (Vokietija) ledo ritulininkus.