Titulinis » Naujienos » M.Armalio komandos žygis čempionų lygoje – baigtas

M.Armalio komandos žygis čempionų lygoje – baigtas

2015-11-10
 Manto Armalio atstovaujama Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) ekipa nepateko į ledo ritulio Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Antradienį atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse „Djurgarden“ svečiuose 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) pralaimėjo Raumos „Lukko“ klubui.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė drausmingai – 2 baudos min. gavo tik „Djurgarden“, o įvarčių nebuvo pelnyta. Visgi, antrajame kėlinyje po Alexanderio Falko pražangos buvo skirtas baudinys į svečių vartus. Jį realizavo Aaronas Gagnonas (34:48). „Lukko“ persvara džiaugėsi neilgai – nepraėjus nė 2 min. pusiausvyrą atstatė Mikaelis Ahlenas (36:37).

„Lukko“ pražangos trečiajame kėlinyje suteikė „Djurgarden“ privilegiją 4 min. žaisti daugumoje. Deja, svečių atakos strigdavo varžovų gynyboje ir persverti rezultato svečiams nesisekė. „Djurgarden“ dar pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet atakuodami prarado ritulį, o jį perėmęs Toni Koivisto (58:41) be vargo pelnė įvartį.

Vartininkas iš Lietuvos šiose rungtynėse liko tarp atsarginių. „Djurgarden“ vartus be keitimų gynė veteranas Mikaelis Tellqvistas.

Sportas.lt primena, kad pirmosiose šių komandų rungtynėse praėjusį antradienį Stokholme „Djurgarden“ pralaimėjo rezultatu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1). Tąkart M.Armalis taip pat liko ant suolo.