Titulinis » Naujienos » LRML čempionate „Ober-Haus“ startavo pergale prieš „Feniksą“ (fotogalerija)

LRML čempionate „Ober-Haus“ startavo pergale prieš „Feniksą“ (fotogalerija)

2022-10-15
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Penktadienį Elektrėnų ledo arenoje įvyko trečiosios Lietuvos mėgėjų ledo ritulio čempionato rungtynės, kuriose „Ober-Haus“ 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionus Vilniaus „Fenikso“ ledo ritulininkus.

„Feniksui“ bėdų pridarė baudos minutės: pirmojo kėlinio pabaigoje 2 baudos minutes užsidirbo Nerijus Pranckus, o antrojo kėlinio pradžioje Edvardas Valickas (21:12, rez. Perd. Vadim Kozlov) persvėrė rezultatą „Ober-Haus“ komandos naudai. Netrukus ant nubaustųjų žaidėjų suolelio sėdo Almantas Rastenis, o tuo pasinaudojęs Kasparas Gruzdys (23:22, rez. perd. Edvardas Valickas ir Remigijus Valickas) padidino „Ober-Haus“ pranašumą iki dviejų – 2:0.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Ober-Haus“ komandoje pasižymėjo Artūras Gudanecas (41:57, rez. perd. Ivan Reis ir Vadim Kozlov) ir komandas jau skyrė 3 įvarčiai.

Nors įpusėjus trečiajam kėliniui Karolis Kasperavičius (49:45) atidarė „Fenikso“ įvarčių sąskaitą, tačiau to ir sukurto vartų šturmo kėlinio pabaigoje nepakako labiau priartėti ar išplėšti baudinių seriją.

Naudingiausiu žaidėju „Ober-Haus“ gretose buvo pripažintas Kasparas Gruzdys, tuo tarpu „Fenikso“ – vartininkas Pavel Pisarenko.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais spalio 24-ą dieną prieš Vilniaus „Lokius“, tuo tarpu „Ober-Haus“ spalio 27-ą susikaus su „Bizonai-Ekobazė“ ekipa.

Po trejų čempionato rungtynių pergalėmis ir 3 taškais džiaugiasi „Ober-Haus“, „Bizonai-Ekobazė“ ir „Kaunas Hockey“ komandos.