Titulinis » Naujienos » LRML čempionate – „Kaunas Hockey“ ir „Orakulo“ pergalės

LRML čempionate – „Kaunas Hockey“ ir „Orakulo“ pergalės

2022-11-14
LRML inf.
 Praėjusią savaitę Lietuvos ledo ritulio mėgėjų čempionate (LRML) įvyko dvejos rungtynės.

Penktadienį „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) nugalėjo Vilniaus „Ober-Haus“ ekipą ir iškovojo antrą sezono pergalę.

„Kaunas Hockey“ ekipą ketvirtą minutę į priekį išvedė Karolis Misiūnas (03:11, rez. Perd. Vincentas Putrius ir Marius Šukys), o skirtumą dar pirmame kėlinyje padvigubino Elvinas Malcius (13:02, rez. Perd. Virginijus Spaičys ir Edgaras Stašys).

Antrame kėlinyje trečią kauniečių įvartį įmušė Karolis Misiūnas (32:22, rez. Perd. E.Stašys) ir nors trečiojo kėlinio pradžioje „Ober-Haus“ žaidėjas Marius Šalomskas (44:20) išnaudojo kiekybinę persvarą bei sumažino vilniečių deficitą iki dviejų (1:3), tačiau tašką rungtynėse padėjo V.Putrius (55:51, rez. Perd. M.Šukys), pelnęs ketvirtą kauniečių įvartį.

„Ober-Haus“ ekipos vartus gynė Albertas Grinevičius, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ – Vilius Ramanauskas.

Geriausiu rungtynių žaidėju Vilniaus klubo gretose buvo pripažintas Andrius Nikolajevas, o Kauno – du įvarčius pelnęs K.Misiūnas

Sekmadienio rungtynėse Vilniaus „Orakulas“ 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) nugalėjo „Trakų galvę“.

Vilniečiai solidų pranašumą susikrovė per 38 rungtynių minutes: jau pačioje susitikimo pradžioje juos į priekį išvedė Pavelas Jermakovas (0223, rez. Perd. Marius Citavičius), o antrame kėlinyje pirmuosius įvarčius šiame sezone įmušė Artioomas Sidorovas (32:31, rez. Perd. Jurijus Goriančikovas ir Nikolajus Sidorovas) bei Jurijus Goriančikovas (37:31, rez. Perd. Vitalijus Daukševič).

„Trakų galvė“ pirmą įvartį pelnė antrojo kėlinio pabaigoje, kai kiekybinę persvarą išnaudojo Tomas Vaškevič (37:52, rez. Perd. Marius Gaidys).

„Trakų galvės“ ledo ritulininkai“ dar atkūrė intrigą, kai trečiojo kėlinio pradžioje Evgenijus Gladinas (45:43) sušvelnino savo komandos deficitą iki minimalaus (2:3), tačiau netrukus Marius Citavičius (47:09, rez. Perd. Nikolay Nogtev) sugrąžino vilniečiams dviejų įvarčių persvarą, kurią jie išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Orakulo“ vartus gynė Vilius Ramanauskas, o „Trakų galvės“ – Albertas Grinevičius.

Geriausiu rungtynių žaidėju „Orakulo“ gretose buvo pripažintas N.Sidorovas, o „Trakų galvės“ – A.Grinevičius.

Kitos LRML čempionato rungtynės vyks jau lapkričio 14-ą dieną tarp Vilniaus „Lokių“ ir „Bizonai-Ekobazė“ ledo ritulininkų.