Titulinis » Naujienos » LRML čempionate „Feniksas“ šventė pirmąją pergalę (fotogalerija)

LRML čempionate „Feniksas“ šventė pirmąją pergalę (fotogalerija)

2022-10-24
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Pirmadienį Lietuvos ledo ritulio mėgėjų (LRML) čempionate pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Feniksas“, kurie Elektrėnų ledo arenoje 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) nugalėjo Vilniaus „Lokių“ ekipą.

„Feniksas“ į priekį išsiveržė 6-ą susitikimo minutę, kai pirmą savo sezono įvartį pelnė Ignotas Poderis (5:44, rez. perd. Almantas Rastenis), o skirtumą padvigubinti pavyko Dmitrijui Jevstafjevui (24:41, rez. perd. Domantas Varnys), kuris antrame kėlinyje pasižymėjo rungtyniaujant mažumoje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lokių“ žaidėjas Tadas Radvila (44:50, rez. perd. Andrius Dagilis) sušvelnino deficitą iki minimumo (1:2), tačiau jau po kiek mažiau nei trijų minučių Ernestas Čepulis (47:24) greitoje atakoje atstatė dviejų „Fenikso“ įvarčių persvarą – 3:1.

Nors „Lokiai“ spaudė ir daug atakavo varžovų vartus, tačiau paskutinę susitikimo minutę visus taškus sudėliojo Almantas Rastenis (59:10, rez. perd. Valery Kasinski ir I.Poderis), įmušęs ketvirtą „Fenikso“ įvartį.

„Fenikso“ vartus gynė Kristupas Pranckietis, tuo tarpu „Lokių“ – Boleslav Konopackij.

Geriausiu žaidėju „Fenikso“ gretose buvo pripažintas I.Poderis, o „Lokių“ – Tadas Radvila.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais lapkričio 18-ą dieną su Vilniaus „Orakulu“, o „Lokiai“ lapkričio 14-ą susikaus su „Bizonai-Ekobazė“ ekipa.

Kitose pirmadienio rungtynėse „Kaunas Hockey“ 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) nusileido „Orakului“.

Du įvarčius „Orakulo“ gretose pelnė Rodion Muratov, po kartą pasižymėjo Pavel Jemakov, Artūras Grigonis ir Gediminas Ramanauskas, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ komandoje vienintelį įvartį įmušė Elvinas Malcius.