Titulinis » Naujienos » LRML čempionatas startavo intriguojančiomis rungtynėmis tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Fenikso“ (FOTO)

2021-10-21
 Ledo ritulio mėgėjų lygos čempionate 2021-2022 dalyvauja aštuonios Vilniaus, Kauno bei Trakų komandos: Vilniaus „Ober-Haus“, ilgametis čempionas - Kauno „Bizonai-Ekobazė“, Trakų „Galvė“, Vilniaus „Tauras“, Vilniaus „Orakulas“, Vilniaus „Lokiai“, Vilniaus „Feniksas“ bei „Kaunas Hockey“.

Spalio 18-ąją d. Vilniuje sužaistos pirmosios LRML čempionato rungtynės. Čempionatą atidarė intriguojančios rungtynės tarp dviejų ambicingų komandų. Visas rungtynes Vilniaus „Feniksas“ tik per žingsnį nusileido Trakų „Galvei“, o nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos, kurioje fortūna palankesnė buvo „Fenikso“ ledo ritulininkams. „Galvė“ vilniečiams nusileido rezultatu 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1). “Fenikso“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, trakiškių – Albertas Grinevičius.

Pirmojoje susitikimo pusėje baudų suolelį dažniau šildė „feniksai“. Trakiškiai nuolat varžovus spaudė prie vartų, kol savo pirmuoju įvarčiu atidarė čempionato įvarčių sąskaitą. Šio savarankiškai pelnyto įvarčio autorius - naujas veidas „Galvės“ gretose Evgenij Gladin (1:0, 14:23).

Išlyginamasis „Fenikso“ įvartis pelnytas tik antrojo kėlinio paskutinę minutę. Pasižymėjo Tomas Jacevičius (1:1, 39:14).

Vos po pertraukos trečiajam kėliniui ant ledo žengusi „Galvė“ vėl išsiveržė į priekį: rikošetu nuo virpsto atšokęs ritulys įskriejo į „Fenikso“ vartus. Šio įvarčio autorius – Raimond Vaškevič (2:1, 40:55). Minimalus pranašumas Trakų komandos netenkino, tad ledo ritulininkai skubėjo padidinti įvarčių skirtumą. Visgi skuba lėmė klaidas, kuriomis pasinaudoję ir daugumoje sužaidę vilniečiai antrą kartą išlygino rezultatą. Šįkart ritulį į „Galvės“ vartus pasiuntė Ernestas Čepulis (2:2, 49:44, rez. perd. Domantas Varnys).

Baudinių serijoje Ernesto Čepulio tikslus smūgis padovanojo „Fenikso“ komandai pirmąją čempionato pergalę (2:3).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Evgenij Gladin („Galvė“) ir Ernestas Čepulis („Feniksas“).