Titulinis » Naujienos » LRK "Žalgiriui“ nepavyko nutraukti Rusijos klubo pergalių serijos (VIDEO)

LRK "Žalgiriui“ nepavyko nutraukti Rusijos klubo pergalių serijos (VIDEO)

2014-09-09
 Antrą pralaimėjimą Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) patyrė Vilniaus „Žalgirio“ klubas, kuris antradienį svečiuose 3:5 (0:3, 2:1, 1:1) nusileido trečią pergalę paeiliui iškovojusiai Dmitrovo „HC Dmitrov“ (Rusija) ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidejo apylygiu žaidimu, bet antroje jo pusėje „HC Žalgirio“ žaidėjai nesuspėjo paskui varžovus gynyboje ir vos per 5 min. atkarpą praleido net tris įvarčius – pasižymėjo Vitalijus Charlamovas (14:46 min.), Stanislavas Iščenka (15:34) ir Vitalijus Dziovas (19:46). Visus įvarčius „HC Dmitrov“ įmušė žaisdami penkiese prieš penkis. Po šio kėlinio „Žalgirio“ vartų ginti stojo Pavelas Prokofjevas, pakeitęs Vadimą Miščiuką.

Intrigą „HC Žalgiriui“ pavyko sugrąžinti antrajame kėlinyje. Po tikslių Vadimo Mustafajevo (26:01) ir Dmitrijaus Gurkovo (32:56) smūgių Lietuvos klubo atsilikimas sumenko iki minimumo, bet dar pernai Vilniaus „HC Balticos“ klube žaidęs Leonardas Rimjanis (35:46) padidino „HC Dmitrov“ pranašumą iki 4:2. Trečiajame kėlinyje Rusijos klubo pranašumas toliau augo – įvartį įmušė Pavelas Liubavskis (42:48). „Žalgirio“ gretose dar spėjo pasižymėti lietuvis Edvinas Boroška (55:53), bet likusio laiko rimčiau pakovoti dėl pergalės Lietuvos klubui neužteko.

Praėjusią savaitę „HC Žalgiris“ sužaidė pirmąsias dvi oficialias rungtynes komandos istorijoje. Žalgiriečiai Jaroslavlyje (Rusija) 2:3 pralaimėjo pirmąjį mačą prieš „Loko-Junior“ komandą, bet vėliau atsirevanšavo jiems rezultatu 3:0. Tuo tarpu „HC Dmitrov“ namuose du kartus – 1:0 ir 6:3 – įveikė lygos debiutantę Raubičių „Dinamo-Raubichi“ (Baltarusija) komandą.

Trečiadienį šios dvi komandos Dmitrove susitiks dar kartą. „Žalgiris“ (3 tšk.) turnyrinėje lentelėje smuktelėjo į 9-ą vietą, o „HC Dmitrov“ (9 tšk.) tapo vienvaldžiu Vakarų konferencijos lyderiu.