Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ trečią kartą šiame sezone nugalėjo MHL B Vakarų konferencijos autsaiderius

2015-01-14
Po trijų savaičių pertraukos Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynes žaidęs „HC Žalgirio“ klubas šventė pergalę – Lietuvos ekipa trečiadienį svečiuose 8:5 (3:0, 3:4, 2:1) pranoko Vakarų konferencijos autsaiderę Možaisko „Draguny“ (Rusija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje dominavę žalgiriečiai įmušė tris įvarčius be atsako – pasižymėjo Glebas Chvolesas (5:32 min.), Vadimas Mustafajevas (13:53) ir Aleksejus Pyrinas (18:56). Visgi, antroje rungtynių dalyje „HC Žalgiris“ susidūrė su problemomis gynyboje ir niekaip negalėjo sustabdyti „Draguny“ žaidėjo Nikitos Špakovo. Stebuklingai žaidęs šeimininkų puolimo lyderis per kėlinį įmušė net keturis įvarčius (20:40, 26:18, 30:35 ir 36:48), o žalgiriečiai į tai atsakė tiksliais Aleksandro Prochorovo (24:22), baudinį realizavusio Vladislavo Nikulino (27:32) bei Andrea Meneghini (34:04) smūgiais.

Paskutiniame rungtynių trečdalyje pirmieji pasižymėjo žalgiriečiai, kai varžovų vartininką nuginklavo Dmitrijus Gurkovas (47:53). Varžovų viltis pakovoti dėl pergalės buvo atgaivinęs Ilja Gusakovas (56:46), bet netrukus V.Nikulinas (57:23) įmušė antrąjį savo įvartį ir padėjo tašką rungtynėse. Žalgiriečių vartus be keitimų gynė Vadimas Miščiukas.

Šiose rungtynėse žaidė keturi lietuviai: Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, o Danielius Nomanovas, Ugnius Čižas bei Edgaras Protčenko nepasižymėjo. Edvinas Boroška mačui nebuvo registruotas.

Ketvirtadienį Možaiske šios dvi komandos susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad abi šių komandų akistatas Elektrėnuose laimėjo „HC Žalgiris“ – 5:3 ir 10:1.

„HC Žalgiris“ (93 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „Draguny“ (21 tšk.) ir toliau užima paskutinę – 15-ą – vietą.