Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją

LRK „Žalgiris“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją

2014-10-14
Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė „HC Žalgirio“ klubas, kuris antradienį svečiuose 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikė Elektrostalės „Kristall“ (Rusija) ekipą.

Rungtynių pradžioje netrūko pražangų. Vien per pirmąsias 7 minutes keturi žaidėjai sėdėjo ant nubaustųjų suolelio ir tuo galiausiai pasinaudojo žalgiriečiai, kuriems įvartį įmušė Vladimiras Denisovas (6:40 min.). Tuo metu komandos žaidė keturi prieš keturis, tačiau šeimininkų žaidėjas Aleksandras Golubevas ant ledo buvo grįžęs vos prieš sekundę. Deja, dar pirmajame kėlinyje „Kristall“ išlygino rezultatą, kai Vadimą Miščiuką nuginklavo Nikita Bokovas (19:08).

Antrojo kėlinio pradžioje „HC Žalgiris“ po tikslaus Vladislavo Nikulino (26:30) smūgio vėl susigrąžino minimalią persvarą. Visi „Kristall“ bandymai per likusį rungtynių laiką išlyginti rezultatą buvo nesėkmingi, o V.Nikulinas (59:28) trečiojo kėlinio pabaigoje suspėjo pasiųsti ritulį į tuščius varžovų vartus.

Šioms rungtynėms buvo registruoti trys Lietuvos ledo ritulininkai: Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, Danielius Nomanovas trečiojo kėlinio pradžioje neįmušė baudinio, o Ugnius Čižas nepasižymėjo.

Trečiadienį Elektrostalėje šios dvi komandos žais dar vienerias rungtynes.

„HC Žalgiris“ (27 tšk.) Vakarų konferencijoje tarp 17 komandų pakilo į 5-ą vietą, o „Kristall“ (18 tšk.) smuktelėjo į 10-ą poziciją.