Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ iškovojo dramatišką pergalę svečiuose

LRK „Žalgiris“ iškovojo dramatišką pergalę svečiuose

2014-10-15
 Nelengvą pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 6:5 (1:1, 1:2, 3:2, 1:0) įveikė Elekrostalės „Kristall“ (Rusija) komandos pasipriešinimą.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį abi komandos sėkmingai gynėsi, bet paskutinėmis minutėmis krito du įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Dmitrijus Kravecas (18:18 min.), bet netrukus žalgirietis Nikita Brusovas (19:51) po lietuvio Ilja Četvertako ir Vladislavo Nikulino perdavimų atstatė pusiausvyrą.

Antrojo kėlinio pradžioje sėkmingiau žaidė „Kristall“ ledo ritulininkai, kurie po tikslių Aleksejaus Nikonorovo (24:01) bei Aleksandro Golubevo (26:13) smūgių įgijo rekordinį pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą „HC Žalgiris“ po Sergejaus Kniazevo pražangos žaidė mažumoje, bet tai nesutrukdė I.Četvertakui (38:41) atsidurti prieš varžovų vartininką ir įmušti įvartį.

Didelį žingsnį link pergalės „Kristall“ žengė 49-ąją mačo minutę, kai pasižymėjo Aleksejus Zinovjevas (48:02), tačiau „HC Žalgirio“ žaidėjai nenuleido rankų ir fantastiškai sužaidę 46 sek. atkarpą išlygino rezultatą – tikslius smūgius atliko N.Brusovas (52:03) bei Pavelas Širokovas (52:49). Žalgiriečių spurtą užbaigė Aleksejus Pyrinas (57:20), įmušęs įvartį po I.Četvertako perdavimo. Deja, išlaikyti persvaros „HC Žalgiriui“ nepavyko – vartininką pakeitę ir daugumoje žaidę svečiai išplėšė pratęsimą, kai pasižymėjo Vitalijus Šichovas (59:28).

Pratęsime ilgai laukti pergalingo įvarčio nereikėjo. Puikiai suveikė lietuvių I.Četvertako bei Danieliaus Nomanovo tandemas. Būtent pastarasis žaidėjas sužaidus kiek daugiau nei 62 min. (62:21) įmušė pergalingą įvartį.

Šioms rungtynėms buvo registruotas ir trečiasis lietuvis Ugnius Čižas, bet jis nepasižymėjo.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų rungtynes antradienį Elektrostalėje rezultatu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) laimėjo žalgiriečiai.

„HC Žalgiris“ (29 tšk.) Vakarų konferencijoje tarp 17 komandų ir toliau užima 5-ą vietą, o „Kristall“ (19 tšk.) rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais spalio 25-26 dienomis Elektrėnuose su beviltišku Vakarų konferencijos autsaideriu Možaisko „Draguny“ (Rusija, 1 tšk.) klubu.