Titulinis » Naujienos » LRK įsitvirtino antroje vietoje

LRK įsitvirtino antroje vietoje

2013-03-02
NLRL informacija

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono turnyrinėje lentelėje antroje vietoje įsitvirtino Kėdainių LRK klubas, kuris Kaune penktadienio vakarą net 7:1 (3:0, 0:0, 4:1) nepasigailėjo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandos ir iškovojo jau antrą pergalę iš eilės didesniu nei 5 įvarčių skirtumu.

LRK sužaidus kiek daugiau nei pusė pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 3:0 po dviejų Remigijaus Guogos (10:31, 12:27) ir Jono Vikniaus (10:54) įvarčių. Per dvi minutes pribloškę rusus trimis įvarčiais LRK ėmė žaisti ramiau.

Ramybė baigėsi antrajame kėlinyje, kuriame ekipos pasižymėjo tik pašalinimais už susistumdymus aikštelėje.

Įpusėjus trečiajam kėliniui D.Streckis (48:00) pasiuntė ketvirtą įvartį į varžovų vartus, o dar po minutės Marius Krikštanaitis (48:59) padidino skirtumą iki 5:0.

Lyg to nebūtų gana, per pusė minutės dar du įvarčius suorganizavo D.Streckis (55:56) ir J.Viknius (56:23).

Rusai sugebėjo „sušlapinti“ rezultatą po Pavelo Fominycho įvarčio (57:04).

LRK atitrūko nuo savo persekiotojų trimis taškais, tačiau kėdainiečiams reguliariajame sezone beliko sužaisti vienerias rungtynes.

LRK – „Delovaja Rus“ 7:1 (3:0, 0:0, 4:1).
LRK: D.Streckis, J.Viknius, R.Guoga po 2, M.Krikštanaitis 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: P.Fominychas 1 įvartis.