Titulinis » Naujienos » LRK erzino „Energiją“, tačiau įveikti nesugebėjo

LRK erzino „Energiją“, tačiau įveikti nesugebėjo

2013-01-09
Šalia didžiausios šių metų Lietuvos ledo ritulio čempionato staigmenos buvo Kėdainių LRK klubas, kuris išvykoje Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynėse 3:5 (1:2, 1:0, 1:3) nusileido Elektrėnų „Energijai“.

Elektrėnų klubas sugrįžęs į Lietuvos čempionatą dar nežino pralaimėjimo kartėlio ir iki dvikovos su LRK buvo iškovojęs 7 pergales iš tiek pat galimų.

„Energijos“ žygį bandė nutraukti Kėdainių klubas. Dvikova prasidėjo sėkmingai aikštelės šeimininkams, kurie pirmavo po Dovydo Kulevičiaus ir Šarūno Kuliešiaus įvarčių. LRK išnaudojo to paties Š.Kuliešiaus 2 minučių pašalinimą iš aikštelės ir sušvelnino skirtumą iki 1:2.

Antrojo kėlinio pradžioje kėdainietis Andrejus Prichodko išlygino rezultatą, padidindamas intrigą rungtynėse.

Komandos ėmė žaisti atsargiau, tačiau „status quo“ tęsėsi tik trečiojo kėlinio pradžios, kai Andrius Židkovas vėl išvedė energetikus į priekį, o 45 minutę kiekybinę persvarą išnaudojo Petras Nausėda. Rungtynių pabaigoje komandos apsikeitė įvarčiais ir „Energija“ šventė jau 8 pergalę iš eilės.

„Energija“ – LRK 5:3 (2:1, 0:1, 3:1).
„Energija“: Š.Kuliešius 2, D.Kulevičius, A.Židkovas, P.Nausėda po 1 įvartį.
LRK: J.Čiugajus 2, A.Prichodko 1 įvartis.