Titulinis » Naujienos » LRK - "Energija": pirmavo Kėdainiai, nugalėjo patirtis

LRK - "Energija": pirmavo Kėdainiai, nugalėjo patirtis

2013-03-07
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono rungtynėse tik paskutinėmis minutėmis Elektrėnų „Energija“ išvengė pirmojo pralaimėjimo sezone dvikovoje Kaune su Kėdainių LRK ir nugalėjo varžovus rezultatu 5:3 (1:1, 0:2, 4:0).

Dvikova prasidėjo Jevgenijaus Čiugajaus įvarčiu pirmojo kėlinio kėlinio viduryje (11:07), išvedusiu LRK į priekį. Po poros minučių Martynas Šlikas (13:13) rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje LRK išnaudojo progas įvarčiui pasiekti ir Jonas Viknius (37:33) ir Dovydas Streckis (38:05) dviem įvarčiais išvedė LRK į priekį 3:1.

Paskutiniajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, o likus mažiau nei 10 minučių iki dvikovos pabaigos Aivaras Bendžius (51:08) rezultatą sušvelnino iki 2:3. LRK lyg nujausdamas grėsmę, paprašė minutės pertraukėlės, tačiau sustabdyti labiau patyrusių „Energijos“ žaidėjų nebesugebėjo. Dar kartą įvartį pelnė A.Bendžius (56:18) ir „Energija“ ėmė spausti varžovus. Netrukus Petras Nausėda pirmą kartą išvedė į priekį „Energiją“ (57:32), o pergalę įtvirtino vis tas pats A.Bendžius (58:48).

Tai buvo jau 14 iš eilės „Energijos“ pergalė. LRK ekipa baigė reguliarųjį sezoną antra, tačiau gali nusiristi į trečiąją vietą, jei Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) per likusias dvejas rungtynes iškovos bent tašką arba visas likusias rungtynes laimės Vilniaus VNA.

Finalinis ledo ritulio čempionato ketvertas įvyks kovo 23-24 dienomis Elektrėnuose.

LRK - „Energija“ 3:5 (1:1, 2:0, 0:4).
LRK: J.Čiugajus,  J.Viknius, D.Streckis po 1 įvartį.
„Energija“: A.Bendžius 3, M.Šlikas, P.Nausėda po 1 įvartį.