Titulinis » Naujienos » „Lokių-Poseidono“ buldozeris ir toliau traiško varžovus

„Lokių-Poseidono“ buldozeris ir toliau traiško varžovus

2013-01-16
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ ilgai snaudė žiemos miegu, kol pabudę sudorojo varžovus iš Vilniaus „Ober-Haus“ komandos net 12:4 (3:2, 4:2, 5:0).

Vilniaus komanda ilgai „budino“ lokius iš žiemos miego. Po dviejų Artiomo Sidorovo (02:30) ir Ivano Reiso  (03:11) įvarčių „Ober-Haus“ pirmavo, tačiau jau kėlinio antroje pusėje Michailas Četvertakas (14:29) išvedė Elektrėnų komandą į priekį 3:2.

Antrajame kėlinyje „Ober-Haus“ komandai sumaištis ant ledo, kai aikštelėje vilniečių buvo vienu žaidėju daugiau ir už tai jie užsidirbo dvi baudos minutes, išėjo į naudą. Vilniaus ekipa išlygino rezultatą (23:36) po Karolio Ašmonto įvarčio kiekybinėje mažumoje.

Po tokių vilniečių akibrokštų Elektrėnų lokių „oloje“, pastarieji pabudo. Ir trenkė varžovams visa jėga atgal. Nors „Ober-Haus“ dar buvo sušvelninusi skirtumą iki minimumo 5:4, kai pasižymėjo Rolandas Bukauskas (32:57), tačiau vėliau Elektrėnų klubas varžovus ėmė triuškinti.

„Lokiai-Poseidonas“ paskutiniajame kėlinyje įmušė net 5 įvarčius be atsako ir baigė dvikovą rezultatu 12:4, kuris neatspindi rungtynių eigos.

Po šios dvikovos Elektrėnų ekipa susigrąžino pirmąją konferencijos vietą, aplenkusi Rokiškio ekipą.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Ober-Haus“ 12:4 (3:2, 4:2, 5:0).
„Lokiai-Poseidonas“: V.Škadauskas 4, V.Fiščevas 2, I.Krumkačius, M.Četvertakas, V.Janušauskas, N.Aubinas, D.Škadauskas, G.Ramanauskas po 1 įvartį.
„Ober-Haus“: A.Sidorovas, I.Reisas, K.Ašmontas, R.Bukauskas po 1 įvartį.