Titulinis » Naujienos » "Lokiai-Poseidonas" ne be vargo įveikė "Juodupę"

"Lokiai-Poseidonas" ne be vargo įveikė "Juodupę"

2013-11-23
 „Rytų“ konferencijoje namų arenoje Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2) palaužė Juodupės „Juodupę“, kuri prieš šias rungtynes užregistravo Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį.

Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo lyg ant sparnų ir primėtė varžovams savo žaidimą. Elvinas Malcius (03:21) išvedė svečius į priekį. Nors rezultatą Vladimiras Fiščevas greit grąžino į pradinę būseną (06:33), Sergejus Obožinas (10:23) ir toliau demonstravo „Juodupės“ užsidegimą – 1:2. „Lokiai – Poseidonas“ dar kartą išlygino rezultatą po Valdo Škadausko taiklaus metimo (13:59), o dar kartą „Juodupę“ į priekį išvedė A.Katulis (19:46).

Antrajame kėlinyje šeimininkai ne juokais supyko ir po Nicko Aubino (23:48),  dviejų Dominyko Škadausko (33:54, 38:11) ir V.Škadausko (37:06) įvarčių rezultatas jau 6:3 elektrėniškių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje legionierius iš Latvijos Andrejs Savičevs (44:46) dar bandė uždegti svečius kovai, tačiau du D.Škadausko (49:31, 49:45) ir du N.Aubino (53:21, 56:43) įvarčiai svečių įkarštį greit atšaldė. Tašką rungtynėse padėjo Mindaugas Gricius (58:02), po kurio įvarčio rezultatas tapo 10:5.

„Lokiai – Poseidonas“ -  „Juodupė“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2).
„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas 4, N.Aubinas 3, V.Škadauskas 2, V.Fiščevas 1 įvartis.
„Juodupė“: E.Malcius, S.Obožinas, A.Katulis, A.Savičevs, M.Gricius po 1 įvartį.