Titulinis » Naujienos » "Lokiai-Poseidonas" - vienvaldis lyderis Rytuose

"Lokiai-Poseidonas" - vienvaldis lyderis Rytuose

2014-01-15
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate sužaistos dar vienos atkaklios rungtynės Rytų konferencijoje, kur Vilniaus „Ober-Haus“ 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) namų aikštelėje trečiadienio vakarą po atkaklios kovos nusileido konferencijos lyderiui Elektrėnų „Lokių – Poseidono“ klubui.

Įtemptose rungtynėse pirmieji pasižymėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį po Vitalijaus Sevruko įvarčio (09:52).

Svečiai pademonstravo užsispyrimą ir rezultatą ne tik išlygino (Sergejus Krumkačius, 11:15), bet ir persvėrė jį savo naudai antrojo kėlinio pradžioje (Marius Lomakinas, 23:50).

„Ober-Haus“ turėjo paruošę atsakymą – Vladas Seniut išlygino rezultatą išnaudojęs kiekybinę daugumą (26:28).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniajame kėlinyje, kai iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms S.Krumkačius vėl pelnė įvartį (55:51). Netrukus „Lokiai-Poseidonas“ skaudžiai nubaudė varžovus, kai pelnė įvartį mažumoje (Karolis Janušauskas, 57:33) ir vilniečiai nebeatsitiesė.

Antrą kartą šiame sezone nugalėjęs Vilniaus klubą „Lokiai-Poseidonas“ susigrąžino konferencijos lyderės pozicijas.

„Ober-Haus“ – „Lokiai-Poseidonas“ 2:4 (1:1, 1:1, 0:2).
„Ober-Haus“: V.Sevrukas, V.Seniut po 1 įvartį.
„Lokiai-Poseidonas“: S.Krumkačius 2, M.Lomakinas, K.Janušauskas po 1 įvartį.