Titulinis » Naujienos » "Lokiai - Poseidonas" išvargo pergalę prieš "Ober - Haus"

"Lokiai - Poseidonas" išvargo pergalę prieš "Ober - Haus"

2013-11-08
 Dar vienos įtemptos rungtynės sužaistos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato Rytų konferencijoje, kurioje Elektrėnų ledo rūmuose ketvirtadienio vakarą Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ tik paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė Vilniaus „Ober-Haus“ komandos pasipriešinimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 7:4 (1:1, 1:1, 5:2).

Vilniečiai išdrįso pirmieji svečių tvirtovėje pasižymėti, kai įvartį daugumoje pelnė Artūras Adomavičius (08:50). Apskritai, vėliau abi komandos pagirtinai naudojosi kiekybine persvara.

Dar pirmajame kėlinyje Valdas Škadauskas išlygino rezultatą (11:06).

Po antrajame kėlinyje pelnyto Nicko Aubino įvarčio (25:25), komandos pasikeitė vaidmenimis ir nuo šiol besivejančiųjų vaidmenyje jau buvo vilniečiai, kurie dar antrajame kėlinyje išlygino rezultatą – 2:2 po  Nikolajaus Sidorovo smūgio (34:52).

V.Škadauskas išnaudojo kiekybinę persvarą ir tėškė dar vieną argumentą tvirtindamas, jog jo komanda stipresnė (45:30), N.Sidorovas pademonstravo (47:49), jog ir vilniečiai nepėsti, kai žaidžiama penkiese prieš keturis ir vėl rezultatas lygus 3:3.

Tačiau labiau patyrę Elektrėnų komandos žaidėjai sugebėjo ištampyti varžovų gynybą kai turėjo net dviejų žaidėjų persvarą ant ledo, o pasižymėjo Andrius Poškus (52:09). Netrukus jis „kalė“ dar vieną įvartį (53:12) ir vilniečiai palūžo, leidę vos po 15 sekundžių pasižymėti ir Vytui Paražinskui (53:27).

Paskutinio žodžio dar nebuvo pasakęs elektrėniškis V.Škadauskas (57:39), kuris ir vėl išnaudojo kiekybinę persvarą, o „Ober-Haus“ paskutinę rungtynių minutę tenkinosi įvarčiu ant ledo turėdamas dviem žaidėjais daugiau – pasižymėjo Edvardas Valickas (59:08).

„Lokiai – Poseidonas“ – „Ober-Haus“ 7:4 (1:1, 1:1, 5:2).
„Lokiai – Poseidonas“: V.Škadauskas 3, A.Poškus 2, V.Paražinskas, N.Aubinas po 1 įvartį.
„Ober-Haus“: N.Sidorovas 2, A.Adomavičius, E.Valickas po 1 įvartį.