Titulinis » Naujienos » "Lokiai - Poseidonas" grįžo į pirmąją vietą

"Lokiai - Poseidonas" grįžo į pirmąją vietą

2013-10-28
 Antrą pergalę trečiose Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate iškovojo Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kuris sekmadienį namų aikštėje 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) nugalėjo pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrusį Rokiškio „Rokiškį“.

Kovingose rungtynėse pirmojo kėlinio viduryje elektrėniškiai pasižymėjo pirmieji po Vyto Paražinsko smūgio (09:06).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai bandė atitrūkti po Nicko Aubino įvarčio (23:13), tačiau „Lokių – Poseidono“ įkarštį apramino Saulius Limontas (30:38).

Paskutiniajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ nebeleido suabejoti savo pergale ir Luko Vėželio (46:08), Valdo Škadausko (51:28) ir N.Aubino (57:42) įvarčiais užsitikrino ramų gyvenimą. Ji nesudrumstė nė Kasparo Falko taiklus smūgis (57:56).

„Lokiai – Poseidonas“ – „Rokiškis“ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1).
„Lokiai – Poseidonas“: N.Aubinas 2, V.Paražinskas, V.Škadauskas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: S.Limontas, K.Falkas po 1 įvartį.