Titulinis » Naujienos » LMRL lyderiai „Bizonai-Ekobazė“ nugalėjo „Trakų Galvę“ (fotogalerija)

LMRL lyderiai „Bizonai-Ekobazė“ nugalėjo „Trakų Galvę“ (fotogalerija)

2023-03-27
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Ledo ritulio mėgėjų lygos (LRML) rungtynėse Kauno „Bizonai-Ekobazė“ (25 tšk.) 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) nugalėjo „Trakų Galvę“ (19 tšk.).

Pirmame kėlinyje „Bizonai-Ekobazę“ į priekį išvedė Sergejus Kiršys (18:28 min.), o antrame kėlinyje tas pats S.Kiršys (33:34 min., rez. perd. Michailas Starkovas ir Adas Kirdeikis) bei A.Kirdeikis (37:21 min., rez. perd. S.Kiršys ir Šarūnas Citavičius) padidino jų pranašumą iki trijų - 3:0.

Antrojo kėlinio pabaigoje Evgenij Gladin (38:53 min.) pelnė vienintelį „Trakų Galvės“ šių rungtynių įvartį.

Trečiame kėlinyje trijų įvarčių pranašumą kauniečiams sugrąino M.Starkovas (44:44 min.), pasižymėjęs rungtyniaujant mažumoje.

Geriausiu „Bizonai-Ekobazė“ rungtynių žaidėju šiose rungtynėse pripažintas vartininkas Ovidijus Vaičiūnas, tuo tarpu „Trakų Galvėje“ - Romualdas Poteiko.

„Bizonai-Ekobazė“ su 25 taškais yra užsitikrinusi reguliariojo sezono nugalėtojų vardą, tuo tarpu „Trakų Galvė“ su 19 taškų yra ketvirti.

Kitos LRML rungtynės vyks balandžio 3-ią dieną tarp Vilniaus „Lokių“ (13 tšk.) ir „Ober-Haus“ (19 tšk.) komandų.