Titulinis » Naujienos » Likus žaisti tris minutes dar pirmavusi „Airwell Energija“ vėl liko be taškų (VIDEO)

2023-11-25
 OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pergalę iš savo rankų paleido „Airwell Energija“.

Elektrėniškiai namuose likus žaisti vos tris minutes dar pirmavo, bet galiausiai 3:4 nusileido „HS Riga“ komandai.

Pirmajame kėlinyje daug progų komandos neturėjo, o vienintelį jo įvartį daugumoje pelnė svečių žaidėjas Oskaras Nilas Briedis (17:14, rez. perd. Edvinas Berzinšas, Timuras Solostejis).

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo pakilia nuotaika. Greitoje atakoje komandos draugo metimą pataisė Mantas Marcinkevičius (21:39, rez. perd. Karolis Krasilnikovas).

Vėliau komandos apsikeitė įvarčiais. Rygos klubą į priekį vėl buvo išvedęs Antonas Macijevskis (26:47, rez. perd. Robertas Janis Polis, Maksimas Pumpinšas), bet lygų rezultatą vėl atstatė „Airwell Energija“ gynėjas Artūras Tomsonas (30:48, rez. perd. Tadas Kumeliauskas).

Paskutinę antrojo kėlinio minutę „Airwell Energijai“ pavyko įsiveržti į priekį. Po sumaišties prie varžovų vartų pasižymėjo Nikita Federovitsas (39:21, rez. perd. Sergejus Lohačius, T. Kumeliauskas).

Trečiajame kėlinyje vis ryškėjo „HS Riga“ persvara, bet „Airwell Energijai“ ilgai pavyko apsaugoti savo vartus. Visgi, artėjant rungtynių pabaigai Krišjanis Sartas surado būdų pasiųsti ritulį į šeimininkų vartus (57:02, rez. ped. Dmitrijus Dilevka, Karlis Nauris Česlis).

Tuo Elektrėnų klubo bėdos nesibaigė. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę užsidirbę nuobaudą jie turėjo žaisti mažumoje, bet jau pirmuoju metimu latviai pasiekė pergalingą įvartį. Iš toli pasižymėjo O. N. Briedis (58:42,r ez. perd. E. Berzinšas, D. Dilevka).

Per likusią rungtynių dalį „Airwell Energijai“ išsigelbėti nebepavyko ir jie rungtynes pabaigė neiškovoję taškų.

Rytoj 13:00 val. šios komandos sužais dar vienerias rungtynes.