Titulinis » Naujienos » Lietuvos U-18 rinktinė pratęsime nusileido vengrams (VIDEO)

Lietuvos U-18 rinktinė pratęsime nusileido vengrams (VIDEO)

2024-02-08
Pratęsimą išplėšusi Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė pergalės pasiekti nesugebėjo.

Vengrijoje vyksiančiame keturių komandų turnyre Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse stojo į kovą su turnyro šeimininkais. Mario Durocher auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą, bet pratęsime laimėjo oponentai. Galutinis rungtynių rezultatas 3:4.

Įpusėjus pirmajam kėliniui komandos apsikeitė įvarčiais. Po italo tikslios atakos savo įvarčiu atsakė ir Kirillas Strukas. Visgi, po pirmųjų 20-ies minučių pranašumą turėjo šeimininkai, kurie pasižymėjo ir antrąjį kartą.

Per antrąjį kėlinį Lietuvos rinktinei pasižymėti nepavyko, o vengrai savo persvarą padvigubino. Visgi, lemiamos 20 minučių buvo sėkmingos lietuviams. K. Strukas savo antruoju įvarčiu sumažino deficitą iki minimumo, o Pijus Pranckevičius išplėšė pratęsimą.

Pratęsimas ilgai neužtruko. Jau 39-ąją jo sekundę vengrai iškovojo pergalę.