Titulinis » Naujienos » Lietuvos U-16 rinktinė turnyrą Baltarusijoje pradėjo nesėkme

Lietuvos U-16 rinktinė turnyrą Baltarusijoje pradėjo nesėkme

2016-03-22
 Lietuvos šešiolikamečių Lietuvos ledo ritulio rinktinė Baltarusijos mieste Gardine (Grodne) vykstančioje šios šalies moksleivių spartakiadoje pirmąją varžybų dieną pirmosiose grupės rungtynėse susitiko su Minsko rinktine ir pralaimėjo jai 1:5 (1:1, 0:1, 0:3).

Lietuviai pirmavo po Kipro Ribaičio (03:37) individualaus reido pirmajame kėlinyje, tačiau varžovai greit išlygino rezultatą – pasižymėjo Romanas Jeremeičikas (09:13).

Neginčijamą pranašumą turėję minskiečiai antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai po Artiomo Borščevo smūgio (27:42), o lietuviai galėjo dėkoti tik savo vartininkui Laurynui Lubiui, jog įvarčių daugiau nebuvo.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuviai turėjo net 4 minutes kiekybinės persvaros, tačiau jos neišnaudojo.

Minsko rinktinė sulaukusi lietuvio pražangos, savo šanso nepaleido ir po krūvos smūgių pelnė įvartį, kurį pelnė Ilja Krylovičius (46:21) – 3:1.

Netrukus baltarusiai pelnė dar du įvarčius (Vladislavas Koliačionokas, 51:32 ir Nikita Pyškailo, 55:56) ir klausimų dėl nugalėtojo nebekilo.

Rytoj, 10.45 val. Lietuvos laiku U-16 rinktinė susitiks su Bresto apskrities rinktine.

Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti hockey.lt portale.