Titulinis » Naujienos » Lietuvos rinktinė minimaliu skirtumu nusileido „Metalurg“ ekipai

Lietuvos rinktinė minimaliu skirtumu nusileido „Metalurg“ ekipai

2014-04-14
 Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė tęsia pasirengimą pasaulio čempionato I diviziono B grupės kovoms, kurios balandžio 20-26 dienomis vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Šį kartą Lietuvos rinktinės žaidimą galėjo įvertinti Elektrėnų ledo rūmuose susirinkę žiūrovai. Lietuviai trečiose draugiškose pasiruošimo čempionatui rungtynėse 3:4 (0:2, 1:2, 2:0) nusileido Žlobino „Metalurg“ ekipai, kuri Baltarusijos čempionate šį sezoną užėmė ketvirtąją vietą.

Pirmasis kėlinys priklausė svečiams iš Žlobino. Sužaidus kiek daugiau nei 14-a rungtynių minučių pirmą įvartį „Metalurgo“ ekipai pelnė Vladislavas Nernovas, o netrukus skirtumą iki dviejų įvarčių padidino Vladimiras Tkačiukas (17:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo labai greitu „Metalurg“ įvarčiu. Praėjus vos 16 antrojo kėlinio sekundžių, žaisdami daugumoje, skirtumą iki trijų padidino Egoris Curikovas. Supykusi Lietuvos rinktinės netrukus atsakė pirmuoju įvarčiu. 22-ąją rungtynių minutę po Nerijaus Ališausko ir Aimo Fiščevo perdavimų rezultatą sušvelnino Paulius Gintautas (21:30) - 1:3. Deja, praėjus vos keturioms minutėms E.Curikovas įmušė ketvirtąjį svečių įvartį (1:4) ir sugrąžino varžovams trijų įvarčių persvarą.

Nors trečiame kėlinyje Lietuvos rinktinė užsidirbo 22 baudos minutes, tačiau sugebėjo mušti įvarčius. Antrąjį lietuvių įvartį 48-ąją minutę įmušė Arnoldas Bosas (perdavimai Edgaras Rybakovas ir Martynas Šlikas), o po dar dešimties minučių po E.Rybakovo ir Mindaugo Kiero perdavmių kiekybinę persvarą išnaudojo N.Ališauskas (56:11), o rezultatas tapo 3:4.

Deja, per likusį laiką lietuviams nepavyko išlyginti rezultatą, o pirmose tarpusavio rungtynėse pergalę šventė „Metalurg“ ledo ritulininkai. Kitas draugiškas rungtynes komandos žais antradienį.

Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinėje jau žaidė iš JAV grįžęs Pijus Rulevičius.

Prieš tai lietuviai buvo sužaidę dvejas draugiškas rungtynes Estijoje, kur pasidalino po pergale su vietos komanda 3:1 ir 5:7.