Titulinis » Naujienos » Lietuvos moterų rinktinė prieš Ukrainą krito praleidusi įvartį prieš pat rungtynių finišą (VIDEO)

2023-12-14
 Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes.

Kaune ketvirtadienį Lietuvos rinktinė dramatiškai 1:2 nusileido Ukrainos ledo ritulininkėms. Rungtynių nugalėtoją lėmė varžovių įvartis pelnytas likus 8 sekundėms iki finalinės sirenos.

Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinei pavyko pasižymėti pirmajai, kai antrajame kėlinyje į vartus ritulį pasiuntė Nomeda Burneikaitė (26:45, rez. perd. Emilija Tučiūtė, Milda Jasaitė). Visgi, vos po trijų minučių ukrainietės atstatė lygybę po Anhelinos Naifeld įvarčio.

Trečiajame kėlinyje abi rinktinės turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčio ilgai nepavyko pelnyti nė vienai rinktinei. Galiausiai prieš pat rungtynių finišą nuobaudą užsidirbusioms lietuvėms teko kapituliuoti prieš Darynos Rozhok tikslų metimą iš toli, kai iki pratęsimo komandas skyrė vos 8 sekundės.

Penktadienį 15:00 val. šios komandos stos į antrąsias tarpusavio rungtynes.