Titulinis » Naujienos » Lietuvos moterų čempionate paaiškėjo pusfinalių poros

Lietuvos moterų čempionate paaiškėjo pusfinalių poros

2023-01-16
hockey.lt informacija
Lietuvos moterų ledo ritulio čempionate sužaistos dar ketverios rungtynės, po kurių paaiškėjo pusfinalių poros.
 
Pirmąją poziciją reguliariajame sezone iškovojo Elektrėnų „Amber“ merginos. Iki šiol tik pergalėmis žengusios Elektrėnų atstovės dukart sužaidė lygiosiomis su artimiausiomis varžovėmis ir to užteko išsaugoti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Lygiais rezultatais pasibaigė dvikovos su Vilniaus „Hockey Stars“ (0:0) ir „HC Klaipėda Girls“ (4:4) komandomis.
 
Kitose rungtynėse Kauno „Rebel Girls“ nepavyko iškovoti taškų 0:9 nusileidžiant „Klaipėda Girls“ ir 0:3 „Hockey Stars“ komandai. Po šių dvikovų paaiškėjo, jog klaipėdietės liko antros, vilnietės trečios, o Kauno ekipa – ketvirta.
 
Pasibaigus pirmam čempionato etapui paaiškėjo atkrintamųjų varžybų pusfinalių poros. „Amber“ pusfinalyje kausis su „Rebel Girls“, o „Klaipėda Girls“ susitiks su „Hockey Stars“.
 
Rezultatyviausia reguliaraus sezono žaidėja tapo „Klaipėda Girls“ puolėja Klara Miuler per šešis susitikimus pelniusi 25 įvarčius ir atlikusi 4 rezultatyvius perdavimus. Už jos nugaros liko 13 įvarčių pelniusi ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikusi Vaiva Rastenytė, atstovaujanti „Amber“ komandą. Rezultatyviausiai čempionate tarp gynėjų rungtyniavo dar viena „Amber“ žaidėja – Miglė Jakavičienė (13 rezultatyvumo balų).
 
Pusfinalių ir finalo kovos įvyks Elektrėnuose Sausio 21 d. Dvikovos startuos nuo 14 val. o įėjimas į rungtynes – nemokamas.