Titulinis » Naujienos » Lietuvos ledo ritulio čempionato starte – lengva „Lokių – Poseidono“ pergalė

Lietuvos ledo ritulio čempionato starte – lengva „Lokių – Poseidono“ pergalė

2013-10-17
 Ketvirtadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamas Lietuvos ledo ritulio čempionatas „Akropolio“ taurei laimėti.

Pirmose rungtynėse Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ nesunkiai 11:3 (2:0, 2:0, 7:3) įveikė Juodupės „Juodupę“.

Nedidelio šiaurės Lietuvos miestelio ekipa „Juodupė“ prieš sezoną į komandą pakvietė keturis legionierius iš Latvijos, tačiau pirmosiose rungtynėse ant ledo išbėgo du.

„Lokiai-Poseidonas“ rungtynėse po truputį didino persvarą, o trečiajame kėlinyje galutinai palaužė pavargusius varžovus. Paskutinius 4 įvarčius elektrėniškiai įmušė per 5 paskutiniąsias rungtynių minutes.

„Lokiai – Poseidonas“ praėjusiame sezone triumfavo Lietuvos ledo ritulio čempionato I-ajame divizione.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Juodupė“ 11:3 (2:0, 2:0, 7:3).
„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas 4, N.Aubinas, N.Zaleckis, L.Vėželis, V.Škadauskas, E.Vėželis, K.Janušauskas, M.Lomakinas po 1 įvartį.
„Juodupė“: A.Savičevs 2, R.Vasiliauskas 1 įvartis.