Titulinis
»
Naujienos
»
Lietuvos jaunių rinktinėje paskelbtas galutinis aikštės žaidėjų dvidešimtukas
Lietuvos jaunių rinktinėje paskelbtas galutinis aikštės žaidėjų dvidešimtukas |
2019-04-04
Po antrųjų kontrolinių rungtynių Lietuvos ledo ritulio rinktinės treneriai priėmė sprendimą dėl aikštės žaidėjų atstovausiančių Lietuvos rinktinei pasaulio čempionato IIA divizione Elektrėnuose.
Pasibaigus kontrolinių mačų ciklui rinktinės treneriai už darbą padėkojo puolėjams Anatolijui Sedūrai ir Danilui Drozdovui. Tai reiškė, jog aiškūs visi 20-imt rinktinę Elektrėnuose atstovausiantys aikštės žaidėjai. Iki pirmenybių starto rinktinėje lieka trys vartininkai, iš kurių Tadas Ramanauskas taps atsarginiu, trečiuoju vartininku.
Rinktinėje taip pat nebus ir vieno asistento – dėl šeimyninių aplinkybių rinktinei negalės padėti Mindaugas Kieras.
Pasaulio čempionas Elektrėnuose startuos jau balandžio 7-ąją. Bilietus į pirmenybes galite įsigyti tiketa.lt svetainėje: įsigydami bilietus anksčiau ne tik sutaupote, tačiau ir galite išsirinkti geriausias vietas arenoje.
Jaunių rinktinės sudėtis:
Eil nr
|
Žaidėjas
|
|
Poz
|
Gimimo data
|
Klubas
|
1
|
Šumskas Karolis
|
|
G
|
20010120
|
D.Kasparaičio LRM/Energija
|
2
|
Jokubynas Vėjas
|
|
G
|
20010214
|
Ontario, (U18) CAN
|
3
|
Silinas Avgustinas
|
|
G
|
20010405
|
Geležinis Vilkas
|
4
|
Milašius Titas
|
|
G
|
20010502
|
D.Kasparaičio LRM/Energija
|
5
|
Marcinkevičius Herkus
|
|
G
|
20010831
|
Lugano, (Elite Jr.A) SUI
|
6
|
Starovoitov Artiom
|
|
G
|
20020710
|
Daugavpils, (U17) LAT
|
7
|
Janušonis Domas
|
|
G
|
20030410
|
Daugavpils, (U17) LAT
|
1
|
Krasilnikovas Karolis
|
|
P
|
20010112
|
Dallas Snipers, (WSHL) USA
|
2
|
Misiukas Arnas
|
|
P
|
20010209
|
Geležinis Vilkas
|
3
|
Miliūnas Martynas
|
|
P
|
20010412
|
Potomac Patriots, (USPHL) US
|
4
|
Washco Lukas
|
|
P
|
20010516
|
Valley Forge, (NAPHL) USA
|
5
|
Piazenko Nikita
|
|
P
|
20010727
|
Herning, DEN
|
6
|
Tuchto Martin
|
|
P
|
20011206
|
Geležinis Vilkas
|
7
|
Mažulis Timonas
|
|
P
|
20010428
|
Geležinis Vilkas
|
8
|
Palšauskas Arnas
|
|
P
|
20010423
|
HC Klaipėda
|
9
|
Šusterovas Jaromir
|
|
P
|
20020829
|
Bytom, (U20) POL
|
10
|
Minelga Jokūbas
|
|
P
|
20020831
|
Kalix HC J18, SWE
|
11
|
Voloch Nikita
|
|
P
|
20021216
|
HC Viking, (Div.1) SWE
|
12
|
Plepys Rojus
|
|
P
|
20030209
|
Biel, (Elite Novizen) SUI
|
13
|
Laimutis Dovydas
|
|
P
|
20030505
|
WC Renegades, (Midget) USA
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Nausėda Faustas
|
|
V
|
20010107
|
Kiekko-Vantaa, (B SM-Sarja) FIN
|
2
|
Kuzminov Nikita
|
|
V
|
20021121
|
Okanagan, (U18) AUT
|
*3
|
Ramanauskas Tadas
|
|
V
|
20010201
|
Herlev IK, (U20) DEN
|
|
|
|
|
||||
Oficialūs asmenys:
|
|
||||||
|
|||||||
1
|
Boulanger Doug
|
Treneris
|
|
||||
2
|
McNamara Mike
|
Trenerio asistentas
|
|
||||
3
|
Kulevičius Dovydas
|
Trenerio asistentas
|
|
||||
4
|
Kriščiūnas Aurelijus
|
Techninis darbuotojas
|
|
||||
5
|
Pušnys Žilvinas
|
Medicina
|
|
||||
6
|
Sakalauskas Tautvydas
|
Media
|
|
||||
7
|
Nausėda Petras
|
Vadovas
|
|
||||
|
*Tadas Ramanauskas rinktinėje užims atsarginio vartininko poziciją, ir pasaulio čempionate žaistų tik vieno iš kitų vartininkų traumos atveju.