Titulinis » Naujienos » Lietuvos jaunimo rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su „Kaunas City“ (VIDEO)

2023-12-04
 Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

Trijų įvarčių pranašumo nesugebėję išlaikyti jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 3:5 nusileido Lietuvos čempionei „Kaunas City“ komandai.

Susitikimas lietuviams prasidėjo sėkmingai. Simas Ignatavičius realizavo kiekybinę persvarą, o antrajame kėlinyje Matas Čyvas ir dar vieną įvartį pelnęs S. Ignatavičius dar padidino U-20 rinktinės pranašumą.

Visgi, trečiajame kėlinyje dominavo „Kaunas City“. Jie pelnė penkis įvarčius be atsako ir džiaugėsi pergale.

Pasaulio čempionato IIA divizionas Didžiojoje Britanijoje įvyks gruodžio 11-17 dienomis.