Titulinis » Naujienos » Lietuvos jaunimo rinktinė lieka be pergalių - pralaimėta estams (VIDEO)

Lietuvos jaunimo rinktinė lieka be pergalių - pralaimėta estams (VIDEO)

2022-11-11
 Lietuvos jaunimo rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą Kaune vykstančiame keturių komandų turnyre.

Penktadienį Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė Kauno ledo rūmuose 3:8 nusileido Estijos bendraamžiams. Lietuviams tai buvo antroji nesėkmė, o estai iškovojo antrąją pergalę.

Rungtynės lietuviams prasidėjo nesėkmingai. Jau ketvirtąją rungtynių minutę Davidas Timofejevas  daugumoje pasiuntė ritulį į Danieliaus Vavilavo ginamus vartus (03:28, rez. perd. Erikas Potsinakas,Velja Rico-Marderis).

Antrajame kėlinyje estai surengė itin sėkmingą atkarpą vos per 10 sekundžių dukart pasiųsdami ritulį į vartus. Pirmasis pasižymėjo Erikas Potsinokas (23:45, rez. perd. M. Potsinokas), o vėliau tikslūs buvo Gasperas Kleinas (23:54, rez. perd. Erikas Levainenas, Maksimas Tsaltsenas) bei Niklasas Sildre (38:27, rez. perd. E. Nevolainenas, Danielis Mattekas).

Kėlinio pabaigoje Dovydui Laimučiui pavyko pataisyti komandos draugo mestą metimą ir atidaryti savo komandos įvarčių sąskaitą (38:39, rez. perd. Matas Čyvas, Marijus Dumčius), bet kėlinio pabaigoje estams pavyko dar du kartus pasiųsti ritulį į vartus. Įvarčiais pasižymėjo dukart tikslus buvęs Maksimas Lovkovas (39:00, rez. perd. M. Postsinokas, E. Postsinokas, 39:45, rez. perd. M. Postsinokas, E. Postsinokas).

Prasidėjus trečiajam kėliniui estai pasižymėjo dar du kartus.  „hat-tricką“ pelnė M. Lovkovas (41:49, rez. perd. Kevinas Reinsalu, Maksimas Turovskis), o Nikita Stepanovas pelnė savo pirmąjį įvartį (42:22)

Itin nemalonų rezultatą lietuviams pavyko sušvelninti įgijus galimybę žaisti formatu penki prieš tris. Iš pradžių dvigubą daugumą metimu į viršutinį vartų kampą realizavo Marijus Dumčius (46:27, rez. perd. Paulius Grybauskas), o netrukus tokiu pačiu formatu ritulį į vartus vienu lietimu pasiuntė Ilja Michalevičius (47:36, rez. perd. D. Laimutis, P. Grybauskas).

Per likusią rungtynių dalį rezultatas nepakito ir estai šventė įtikinamą pergalę.