Titulinis » Naujienos » Lietuvos čempionato "Centre" - sunki "Baltų ainių" pergalė

Lietuvos čempionato "Centre" - sunki "Baltų ainių" pergalė

2013-11-20
 Ne ką mažiau intrigos sukūrė dvi Kauno komandos, kurios trečiadienį vakare Kauno ledo arenoje kovėsi iki pat finalinio švilpuko, o Kauno „Baltų ainiai“ 6:5 (2:1, 1:1, 3:3) įveikė Kauno „Sparnus-Stakles“.

„Baltų ainiai“ persvarą įgijo pirmajame kėlinyje, kuomet įvarčius pelnė Avrianas Borkas (09:46) ir Dovydas Žiūkas (10:55) ir atsakė į Remigijaus Guogos taiklų smūgį (07:03). Kaip vėliau paaiškėjo, šį persvara tapo lemiama.

Antrajame kėlinyje Julius Miklaševičius padidino persvarą iki 3:1 (26:53), tačiau R.Guoga pelnė dar vieną įvartį ir sušvelnino skirtumą iki 2:3 (27:39).

„Baltų ainiai“ dar kartą padidino pervarą iki dviejų įvarčių po D.Žiūko smūgio (43:26), „Sparnai-Staklės“ rado jėgų rezultatą išlyginti – pasižymėjo Tomas Fediakinas (44:21), Vaidas Gervė (44:52).
„Baltų ainiai“ pakilo  į lemiamą šturmą ir J.Miklaševičius (47:24) ir Lukas Žukauskas (53:16) padidino skirtumą iki 6:4, kuo „Sparnai-Staklės“ atsakė R.Guogos įvarčiu (59:05).

„Baltų ainiai“ – „Sparnai-Staklės“ 6:5 (2:1, 1:1, 3:3).
„Baltų ainiai“: J.Miklaševičius, D.Žiūkas po 2, A.Borkas, L.Žukauskas po 1 įvartį.
„Sparnai-Staklės“: R.Guoga 3, T.Fediakinas, V.Gervė po 1 įvartį.