Titulinis » Naujienos » Lietuvos čempionate – vienuoliktoji iš eilės Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkų pergalė

2016-01-05
BNS informacija
 Vienuoliktą pergalę iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo lyderis Elektrėnų „Energijos“ (33 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 10:3 (7:1, 1:1, 2:1) sutriuškinęs trečiojoje pozicijoje esančius Juodupės „Juodupės“ (15 tšk.) ledo ritulininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Edvinas Boroška (02:23), Mantas Marcinkevičius (03:14), Lukas Veželis (06:39 ir 13:45), Ugnius Čižas (07:07 bei 58:34)), Laisvydas Kudrevičius (12:49), Deividas Kazlauskas (15:57), Rolandas Aliukonis (35:00) ir Dovydas Kulevičius (46:13).

Pralaimėjusiųjų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Ernestas Trukšnys (12:38 bei 38:14), vienu – Giedrius Lekandra (55:17).

Antrąją vietą septynių komandų turnyre su 15 taškų užima Kauno „Baltų ainių“ komanda.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        11 11 0 0 0 113:30  33
2. Kauno „Baltų ainiai“         9  4 1 1 3  58:43  15
3. Juodupės „Juodupė“          10  5 0 0 5  30:43  15
4. Rokiškio „Rokiškis“          8  4 1 0 3  34:26  14
5. Vilniaus „Hockey Punks“      8  4 0 1 3  35:35  13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 10  2 1 0 7  47:75   8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“       10  0 0 1 9  35:100  1