Titulinis » Naujienos » Lietuviškąjį „winter classic“ laimėjo „Hockey Punks“

Lietuviškąjį „winter classic“ laimėjo „Hockey Punks“

2014-01-22
 Pirmąjį šių metų ledo ritulio mūšį po atviru dangumi įvykusį Juodupės miestelyje (Rokiškio raj.) laimėjo Vilniaus „Hockey Punks“. Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate vilniečiai 7:4 (3:0, 2:2, 2:2) nugalėjo vietos „Juodupės“ klubą.

Lietuvos ledo ritulio pasaulį sudrebinę pareiškimu, jog jų gretose vasario 1-ą dieną žais olimpinis čempionas Darius Kasparaitis, „Hockey Punks“ ledo ritulininkai pergalės pamatus padėjo pirmajame kėlinyje, kai pelnė tris įvarčius be atsako, o pasižymėjo Edvardas Ivankevičius (10:48), Mantas Marcinkevičius (17:40) ir Juozas Viščinis (18:52).

Antrajame kėlinyje ledo aikštelės šeimininkai susikaupė, tačiau nesugebėjo peržengti dviejų įvarčių atsilikimo. Rezultatą sušvelnino Giedrius Lekandra (22:46), vilniečius į priekį truktelėjo Rokas Bacevičius (26:01).  G.Lekandra dar katą švelnino rezultatą iki 2:4 (29:48), tačiau Mantas Marcinkevičius grąžino trijų įvarčių vilniečių persvarą (34:44).

Trečiajame kėlinyje komandos vėl keitėsi įvarčiais – vilniečiams juos mušė E.Ivankevičius (47:11) ir M.Marcinkevičius (50:44), o šeimininkams juos pelnė Mantas Buika (49:33) ir Sergejus Obožinas (57:56).

„Juodupė“ – „Hockey Punks“ 4:7 (0:3, 2:2, 2:2).
„Juodupė“: G.Lekandra 2, M.Buika, S.Obožinas po 1 įvartį.
„Hockey Punks“: M.Marcinkevičius 3, E.Ivankevičius 2, J.Viščinis, R.Bacevičius po 1 įvartį.