Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio trileryje „Energija“ tik po pratęsimo pralaimėjo reguliariojo sezono laimėtojams

2016-03-04
Elektrėnų „Energija“ tik per plauką neišlygino Baltarusijos Aukščiausios lygos pusfinalio serijos rezultatą. Penktadienį elektrėniškiai išvykoje po pratęsimo 4:5 (1:3, 2:1, 1:0, 0:1) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojams Soligorsko „Shakhter-2“ ledo ritulininkams ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka 0:2.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai – kiekybine persvara pasinaudojo Aleksandras Idiatullinas (6:12 min.), įvartį pridėjo ir Aleksejus Busko (11:42), tad rezultatas tapo 2:0. Visgi, „Energija“ neleido varžovams dar labiau atitrūkti – po Algimanto Visocko perdavimo tiksliai smūgiavo Vytautas Jagelavičius (16:53). Minimalus „Energijos“ atsilikimas laikėsi neilgai – praėjus vos 20 sek. ritulį į svečių vartus pasiuntė Maksimas Suško (17:13).

Antrojo kėlinio pradžioje kiekybine persvara pasinaudojo ir Vladislavas Gončarovas (22:38), bet „Energija“ nenuleido rankų bei sugebėjo sugrąžinti intrigą. Dovydas Kulevičius ir Ugnius Čižas tiksliai asistavo Povilui Vereniui (25:02), o vėliau D.Kulevičius (29:07) po U.Čižo ir P.Verenio perdavimų įmušė įvartį „Energijai“ žaidžiant daugumoje ir vėl priartino svečius iki minimumo.

„Shakhter-2“ ilgai sėkmingai gynėsi trečiajame kėlinyje, tačiau galiausiai šeimininkų gynybą pralaužė Artūras Katulis (56:41). Jis po A.Visocko ir Luko Vėželio perdavimų išlygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą.

Pratęsime abi komandos ilgai žaidė drausmingai ir sėkmingai gynėsi. Tiesa, pratęsime sužaidus 9 min. 38 sek. pražangą užsidirbo Rolandas Aliukonis ir tai galiausiai pražudė „Energiją“ – pergalingą įvartį pelnė Vladislavas Gončarovas (69:59). „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Nicholas Nabuurs.

Dabar serija kelsis į Elektrėnus. Čia bus sužaistos trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės kovo 7-8 d.

Sportas.lt primena, kad „Energija“ pirmą kartą žaidžia šios lygos pusfinalyje, o reguliariajame sezone pralaimėjo visas keturias dvikovas prieš „Shakhter-2“.