Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionate rusai žada sukelti vėją

Ledo ritulio čempionate rusai žada sukelti vėją

2013-02-10
NLRL informacija
Antrą pergalę iš eilės prieš Vilniaus VNA ekipą Lietuvos atvirajame ledo ritulio čempionate iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri ir antrose rungtynėse Vilniuje 9:2 (3:1, 1:1, 5:0) įrodė savo pranašumą.

Po Naujųjų metų korekcijas sudėtyje padarę rusai žaidžia galingiau ir tai pademonstravo dviem pergalėmis prieš Vilniaus klubą.

Dvikovoje Rusijos komanda pademonstravo, jog turi lygią sudėtį. Įvarčius pelnė net septyni ledo ritulininkai.

VNA ekipa bandė kabintis rungtynėse po Deivido Četvertako įvarčio (14:24), tačiau Rusijos komanda dar pirmajame kėlinyje susigrąžino 2 įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje vilniečiai bandė vytis varžovus, tačiau sugebėjo tik dar kartą sušvelninti skirtumą iki dviejų įvarčių, kai po Vitalijaus Sevruko įvarčio (39:45) rezultatas tapo 2:4.

Trečiasis kėlinys tapo Rusijos komandos įvarčių šou. „Delovaja Rus“ pelniusi net penkis įvarčius be atsako, įsitvirtino antrojoje aukščiausio diviziono vietoje.

VNA – „Delovaja Rus“ 2:9 (1:3, 1:1, 0:5).
VNA: D.Četvertakas, V.Sevrukas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: M.Baikejevas 3, A.Gorlovas, A.Filatovas, P.Fominychas, N.Ušakovas, A.Zubenka, K.Aleksejevas po 1 įvartį.