Titulinis » Naujienos » "Ledo linija" paskutinėmis sekundėmis pelnė bilietą į finalą

"Ledo linija" paskutinėmis sekundėmis pelnė bilietą į finalą

2013-04-27
NLRL informacija
Antrajame I-o diviziono finalinio ketverto pusfinalyje Kauno „Bizonai“ namų aikštelėje pademonstravo charakterį, atsilikdami dviem įvarčiais sugebėjo perlaužti rungtynių eigą savo naudai, tačiau paskutinėmis sekundėmis pelniusi įvartį pergalę šventė Šiaulių „Ledo linija“ - 8:7 (3:2, 2:5, 3:0).

Įvarčius "Bizonams" pelnė Michailas Starkovas (11:56, 25:36), Justas Misikonis (14:08), Benas Jakšys (21:02, 26:14), Marius Stančiauskas (25:19), Alfredas Stančiauskas (37:16). „Ledo linijos“ ekipai įvarčius pelnė Vladimiras Parchomenka (09:37, 14:20, 29:03, 43:24), Artūras Gavrilovas (11:15), Einaras Trankalis (39:12, 42:43) ir Elvijs Trankalis (59:19).

Rungtynėse pirmieji dviem įvarčiais pasižymėjo šiauliečiai, tačiau ledo šeimininkai neketino nusileisti.

Kantriai vijęsi varžovus „Bizonai“ antrojo kėlinio pradžioje keturiais įvarčiais pribloškė varžovus ir pabėgo 6:3. „Ledo linija“ baltos vėliavos nekėlė ir rezultatyviose rungtynėse sušvelnino skirtumą iki 5:7.

Trečiajame kėlinyje „Ledo linija“ pademonstravo ryžtą ir per pirmas tris minutes panaikino dviejų įvarčių deficitą.

Įtampa užkaito iki maksimumo paskutiniąją minutę, kai dvikova krypo link pratęsimo. Baigtį nulėmė taiklus Elvijaus Trankalio smūgis paskutiniąją minutę nuo mėlynos linijos.

„Bizonai“ bandė gelbėtis keisdami vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau pergalės šokį po rungtynių šoko „Ledo linijos“ žaidėjai.
Geriausiu rungtynių žaidėjų „Ledo linijoje“ pripažintas puolėjas V.Parchomenka, „Bizonų“ komandoje -vartininkas Dovydas Ražanauskas.

Sekmadienį, 12.00 val. Kauno „Akropolyje“ dėl trečiosios vietos kovos „Bizonai“ ir „Baltija“.

Finale 14.30 val. žais „Lokiai – Poseidonas“ ir „Ledo linija“.