Titulinis » Naujienos » Latvijos lygoje – pirmasis karjeroje Donato Vittės įvartis

Latvijos lygoje – pirmasis karjeroje Donato Vittės įvartis

2013-02-21
sportas.lt informacija
Pirmąjį įvartį aukščiausioje Latvijos ledo ritulio lygoje trečiadienį įmušė lietuvis Donatas Vitte, o jo atstovaujama Liepojos „Metalurgs-2“ komanda svečiuose 10:2 (2:0, 3:0, 5:2) sutriuškino Rygos „SK Riga 96“ ledo ritulininkus.

16-metis puolėjas iš Lietuvos trečiajame kėlinyje (51:00 min.) pelnė 7-ąjį įvartį.

Trečiajame kėlinyje „Metalurgs-2“ vartų stojo ginti Simas Baltrūnas, o Vilius Krakauskas šį kartą gavo 2 baudos minutes.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Karlis Ozolinis, o dar po 1 pridėjo Romanas Nekliudovas, Maris Miezis, Linardas Mazuris-Mago, Aivaras Devicis, Janis Bulitis, Kristapas Namikis ir Martinas Freimanis.

Šeimininkų gretose abiem įvarčiais pasižymėjo Romanas Romašovas.

D.Vittei tai buvo tik trečios rungtynės aukščiausioje Latvijos lygoje, o S.Baltrūnas ir V.Krakauskas žaidė 4-uosius savo mačus.

„Metalurgs-2“ (48 tšk.) pakilo į 3-iąją vietą tarp 8 komandų, o „SK Riga 96“ (7 tšk.) lieka paskutinė. Pirmauja Rygos „Smscredit.lv“ (64 tšk.).