Titulinis » Naujienos » Latvijos ledo ritulininkams Sočio olimpiadoje nepavyko pateikti dar vienos staigmenos

2014-02-19
BNS informacija
 Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro aštuntfinalyje įveikusiai planetos vicečempionus šveicarus Latvijos rinktinei trečiadienį ketvirtfinalyje nepavyko pateikti dar vietos staigmenos - ji 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) nusileido olimpiniams čempionams Kanados ledo ritulininkams.

Pirmajame kėlinyje kanadiečius į priekį išvedė Patrickas Sharpas (13:37), tačiau vos po poros minučių Lauris Darzinis (15:41) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį, išnaudojęs kiekybinę persvarą, trečiajame kėlinyje įmušė Shea Weberis (53:06).

Latviai neturėjo priekaištų savo ekipos vartininkui 21-erių metų Kristeriui Gudlevskiui, kuris atrėmė net 55-is varžovų smūgius iš 57-ių.

Kanados rinktinė pusfinalyje susitiks su JAV komanda, kuri paskutiniosiose ketvirtfinalio rungtynėse 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) nugalėjo Čekijos ledo ritulininkus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Jamesas Van Riemsdykas (1:39), Dustinas Brownas (14:38), Davidas Backesas (19:58), Zachas Parise (29:31) ir Philas Kesselas (42:01), o čekų gretose abusyk pasižymėjo Alešas hemsky's (4:31 ir 53:00).

Kitą pusfinalio porą sudarys pasaulio čempionė Švedijos rinktinė ir 2010 metų Vankuverio žaidynių bronzos medalininkė Suomijos komanda.