Titulinis » Naujienos » Latvijoje pralaimėjusi „Airwell Energija“ OHL Baltijos lygoje išlieka be taškų

Latvijoje pralaimėjusi „Airwell Energija“ OHL Baltijos lygoje išlieka be taškų

2023-09-23
OHL Baltijos ledo ritulio lygoje ir toliau be taškų išlieka Elektrėnų „Airwell Energija“.

Šeštadienį elektrėniškiai vyko į Rygą, kur jų laukė rungtynės su vietos „Prizma“ komanda. Daug šansų varžovai jiems nesuteikė ir džiaugėsi pergale 8:1.

„Prizma“ ledo ritulininkai dominavo ant ledo trijų kėlinių metu pelnydami septynis įvarčius be atsako. Nors trečiajame kėlinyje abi komandos pasižymėjo po kartą, savąjį įvartį svečiai pelnė iki rungtynių pabaigos likus vos 4 sekundėms.

Vienintelio „Airwell Energijos įvarčio autorius – Karolis Krasilnikovas. „Prizma“ gretose įvarčius pelnė Rūdolgas Spilva, Valdislavas Adelsonas, Armandas Berzinšas, Kristapas Riekstinšas, Nikas Zile, Emilis Ezitis, o Patrikas Zabusovas pasižymėjo dukart.

Dvi rungtynes OHL Baltijos lygoje sužaidusi „Airwell Energija“ išlieka vienintele lygos komanda vis dar neturinčia taškų.