Titulinis » Naujienos » Latviai pateko į olimpiadą, sensacingą bilietą į Sočį iškovojo slovėnai

Latviai pateko į olimpiadą, sensacingą bilietą į Sočį iškovojo slovėnai

2013-02-11
lrytas.lt informacija
Sekmadienį Vokietijoje, Latvijoje ir Danijoje baigėsi paskutiniai trys 2014 metų Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio turnyrai, kuriuose paskutinius kelialapius iškovojo Austrijos, Latvijos ir Slovėnijos rinktinės.

Keturių ekipų E grupės turnyro nugalėtojais Rygoje tapą Latvijos ledo ritulininkai paskutiniąsias rungtynes sekmadienį po pratęsimo 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) nusileido Prancūzijos ekipai ir, surinkę 7 taškus, tašku aplenkė antroje vietoje likusią Kazachstano rinktinę, kuri trečiajame ture 6:0 (2:0, 4:0, 0:0) sutriuškino Didžiosios Britanijos ekipą.

Latvijos rinktinė Sočio olimpiados turnyrą pradės C grupėje, kartu su Čekijos, Švedijos ir Šveicarijos rinktinėmis.

Olimpinių žaidynių A grupėje žais pasaulio čempionė Rusijos rinktinė bei Slovakijos, JAV ir Slovėnijos ekipos, o B grupėje varžysis olimpinė čempionė Kanados komanda bei Suomijos, Norvegijos ir Austrijos ledo ritulininkai.

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Olandija - Italija 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Vokietija - Austrija 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Ukraina - Slovėnija 1:6 (0:4, 0:1, 1:1)
Danija - Baltarusija 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Slovėnija 3 3 0 0 0 12:4 9 - 2. Baltarusija 3 2 0 0 1 11:6 6 3. Danija 3 1 0 0 2 5:5 3 4. Ukraina 3 0 0 0 3 1:14 0